KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539182

nr 1553 9182

Fred Andersson

(1921-1990), Sverige

Oljemålning, Komposition, Signerad, oramad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x81 cm

Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:31:50

Fred Andersson

Läs mer om Fred Andersson